Jak to działa?

System śledźGPS stworzyliśmy z myślą o wszystkich chcących wykorzystać informację o lokalizacji dla wprowadzenia usprawnień logistycznych, zwiększenia bezpieczeństwa swojego lub zawodników czy podniesienia atrakcyjności zawodów.

W systemie ŚledźGPS do lokalizowania zawodników wykorzystujemy 2 typy urządzeń.

  • telefon z aplikacją
  • nadajnik GPS

Lokalizacje zawodników można na bieżąco śledzić na dedykowanej pod zawody stronie internetowej na komputerze lub w telefonie. Przykład użycia naszego systemu można zobaczyć tutaj: http://sledzgps.pl/events/replay/186


Dla kogo?

Zawody sportowe

W trakcie zawodów sportowych tracking GPS pozwala prowadzić relację na żywo, gdy zawodnicy tracą na dłuższy czas kontakty wzrokowy z organizatorami i kibicami. Informacja o lokalizacji podczas rywalizacji, ale także dostęp do niej po zakończeniu zmagań niesie za sobą wiele benefitów, różnych w zależności od punktu widzenia.

Organizatorzy

Niezależnie czy organizujesz kilkugodzinne zawody czy wielodniową rywalizację na dużym obszarze, informacja o lokalizacji zawodników, samochodów technicznych a nawet medyków, jest nieocenionym wsparciem logistycznym. Ponadto możliwość śledzenia na bieżąco postępów zawodników na trasie podnosi atrakcyjność zawodów, szczególnie jeśli przez dłuższy czas kibice nie mają bezpośredniego kontaktu z zawodnikami.

Zawodnicy

Możliwość analizy zawodów po ich zakończeniu jest doskonałą formą treningu mentalnego, pomaga odkryć słabości i mocne strony, przemyśleć strategię na kolejny start. A w trakcie rywalizacji Twoi bliscy będą mogli śledzić postępy na trasie.

Kibice

Dzięki lokalizacji wiesz gdzie możesz spodziewać się zawodnika, którego wspierasz. Jeśli zostaniesz w domu, możesz kibicować i „trzymać kciuki” wiedząc na jakim etapie zmagań jest Twój faworyt.


Indywidualna wyprawa

Nasze nadajniki GPS mogą nadawać sygnał nawet przez kilka dni, dlatego jeśli ruszysz na samotną wędrówkę, dłuższą wyrypę górską ze znajomymi, postanowisz okrążyć Polskę na rowerze albo pokonać długodystansowy szlak w ramach akcji charytatywnej i chcesz na bieżąco informować bliskich albo po prostu życzliwe Ci osoby o tym „jak idzie”, wystarczy wrzucić nasz nadajnik do plecaka i udostępnić im linka!
A jeśli trip zapowiada się naprawdę długi (ponad 4 dni) i wiesz, że będziesz miał możliwość naładowania nadajnika, chętnie wyślemy Ci go w zestawie z ładowarką.


Rajd samochodowy, motocyklowy, 4×4

Nasz system nadajników GPS sprawdzi się także podczas przemierzania większych dystansów za pomocą dowolnego środka transportu.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami